Menu

Dětský koutek a salonek

Velké rodinné oslavy nebo svatby patří celé rodině, tedy i těm nejmenším. Malé děti vždy potěší svou přítomností, umí se bezprostředně radovat a užívat si naplno každou maličkost. Samozřejmě pro jejich pohodlí a dobrou náladu je třeba zajistit přiměřené zázemí. Naše restaurace se dokáže plně přizpůsobit každému hostu. Myslíme i na děti a jejich rodiče. Důležitou rodinnou událost si můžete užít v dokonalé pohodě a klidu bez zbytečného odbíhání a zabavování dětí. Nabízíme vám samostatný salonek, který přizpůsobíme vaší společnosti do nejmenšího detailu. Prostor představuje dostatečnou kapacitu až pro 75 osob. K dispozici vám bude samostatné sociální zařízení i přebalovací místnost. Od svých hostů se nemusíte ani na chvíli vzdálit.


Pro klidné stolování jsou připraveny dětské židličky, vlastní jídlo pro nejmenší můžete ohřát v mikrovlnné troubě. Starší děti zaujme skvěle vybavený dětský koutek s tabulemi na kreslení, hradem se skluzavkou, hračkami, dětským stolem a židličkami. Prostory jsou ideální volbou pro velkou společnost, jako jsou svatby, narozeninové oslavy nebo bankety. Do připravovaného programu můžete zařadit promítání nebo hudební produkci. Technické zázemí nabízí flipchart, projektor i promítací plátno. Uspořádat můžete i velkou soukromou party pro vaše děti. Pomůžeme vám zorganizovat jedinečnou dětskou oslavu na míru. Děti spolehlivě zabaví animační program s profesionální animátorkou, malování na obličej nebo atraktivní aktivita, jakou je výroba vlastní pizzy nebo perníčků. Připravíme přesně podle zadání i narozeninové dorty a třeba i vystoupení kouzelníka. Neodmítejte účast ve velké společnosti. Postaráme se o vaše pohodlí a pomůžeme vám užít si oslavu bez stresu a starostí.

Díky našemu skvělému týmu vám nabízíme skutečné kulinářské zážitky, o kterých ostatní jen mluví.

V naší nabídce piv máme příjemně hořký ležák Budvar 33 a živý, nefiltrovaný, nepasterovaný ležák Březí Koza 12° z panského pivovaru Vlachovo Březí. Zastavte se na jedno.

Ukázat mapu

Nekuřácké prostředí  •  rychlá WiFi  •  parkování zdarma

+420 607 010 991
rezervace@bistromagdalene.cz

Bistro Magdalene
Františka Ondříčka 52,
370 11 České Budějovice

pondělí-čtvrtek 10-22
pátek 10-23
sobota 11-22
neděle 11-21
otevírací doba kuchyně je každý den 11-21

Restaurace Bistro Magdalene patří do sítě restaurací a kaváren Praži Group.